Jdi na obsah Jdi na menu
 


02/únor - Maturitní ples našich juniorů

V pátek 13.2. masopustní rejdění na loděnici, na Turyňském rybníku museli někteří z nás oželet. Byly tu jisté společenské povinnosti a to velmi, velmi příjemné. Jednalo se o maturitní ples v kulturáku na Sítné. Hlavními účastníky tohoto plesu z našeho pohledu byli Michaela Reindlová a Michal Plzák, kteří letošní rok budou maturovat, no a podpořit plesové veselí přišli jejich Vám dobře známí kamarádi. Oživit paměť Vám jistě pomohou následující fotografie.
                                                                                 
Takže já letošním maturantům, Michaele Reindlové a Michalovi Plzákovi přeji zdárné ukončení studia a úspěšné složení maturitní zkoušky.      Luboš.
Zároveň vyzývám ostatní kamarády, kteří je znají, aby jim podpořili sebevědomí formou příspěvku do zdejšího komentáře.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

fotešky

(Dundee :-D (Míla), 18. 2. 2009 18:49)

2Míša: Pravděpodobně se neukážu...:) Dneska mě to nešlo, tak na to prdim :-D Né, mám jinčí program. Takže buď icq (391624748) nebo email (naprstekm@gmail.com) nebo mám smůlu.. :-D si vyber a dej mě vedet. Díky. PS: to byla legrace Luboši samozřejmě, maturujeme ale nevyčítám ti to. To nemůžeš tušit;)

Mějte se rádi. Pa :)

fotešky

(Míša, 16. 2. 2009 19:09)

čauky Mílo, já jsem prozřetelně hned na začátku řekla tátovi aby mi ty fotky dal na flashku, než je probere a vymaže, tak já ti je přinesu v pátek na flashce do tělocvičny, O.K.? teda jestli tam budeš alespoň na florbal =o)

Vzkaz pro Mílu a Vosu

(Luboš, 16. 2. 2009 16:55)

Vosa a Míla mi jistě prominou, že jsem je opomněl, ale nedostal se mi do rukou seznam letošních maturantů a tak jsem to bral podle toho, kdo z oddílovejch měl na pátečním maturiťáku šerpu. Samozřejmě držím palce i jim...jo, jo, jo ...hotovó
S fotkama se domluv s naší Michaelou, ta má všechny stažený z foťáku bez jakékoliv úpravy u sebe, vyřídim jí, aby tě kontaktovala, stačí? Jinak jste tam byli fajn.

My jsme taky maturanti

(Míla, 16. 2. 2009 15:58)

Haled, oni dva nejsou jen jedinní letošní maturanti. My s Vosou taky.. Tak nějaký ty palce si nechte i na nás, jo? Btw. Luboši, kdybys měl fotek, kde je Eliška (modrý šaty), Já, Vosa, nebo Plž, byl bys od tý dobroty a poslal je mě na: naprstekm@gmail.com ?? Děkuje a zdraví Míla