Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oprava trekové obuvi a lezeček

28. 3. 2013

Pokud se vám stalo, že máte trekové boty z dražší kategorie, perfektně vám seděj a přesto došlo ke znatelnému poškození podrážky /např. rozříznutí o ostrý kámen, střep nebo popraskání/, neznamená to, že musíte zakoupit nové a být v nejistotě, zda vám sednou jako předchozí a zda jste ochotni za ně opět vysokou cenu dát. Je tady jedna možnost a to nechat si vyměnit celou vibramovou podrážku. Prokalkulujte cenu opravy a rozhodněte se: koupit nové, opravit staré.
Já jsem osobně vyzkoušel výměnu celé vibramové podešve a byl jsem maximálně spokojen. To samé jsem teď provedl s druhýma botama - perfekt služba. A myslím, že ojedinělá v ČR.
                                                                                 Zdravím a doporučuji LUBOŠ R.

Takže tady je odkaz na stránky.

http://www.restday.cz/cs/home-page-cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mister Minit v Tescu

(Honza, 15. 4. 2013 20:52)

Taky jsou schopni podrazit ošmajdanou podrážku a dát novou, třebas i s Vibramem.

Re: Mister Minit v Tescu

(Luboš, 20. 4. 2013 9:12)

Možná také dobrý tip, ale s nimi nemám zkušenost. Na koleně to tam nemohou dělat, leda, že to dál někam zasílají a tam podrážku nechají k samotné botě vulkanizací připevnit. Tys tam nějaké boty dával a byl jsi spokojený?

Re: Re: Mister Minit v Tescu

(Honza, 19. 6. 2013 12:44)

Sám jsem tam boty nedával, ale viděl jsem tam nějaký trekovky, tak jsem se vyptával co s nimi dělají a co nabízejí za služby. A to že podrážej mě překvapilo, protože jsem myslel že to dělá v ČR jen restday.

Lezačky

(Thomas, 2. 4. 2013 20:06)

Firma na opravu především lezaček.
http://www.opravalezecek.cz/